Кліматотерапія

Заїзд
Виїзд
Дорослих
Дітей

Вплив зміни кліматичних районів. Приїзд на курорт, який відрізняється сприятливими кліматичними умовами з погляду впливу на процес хвороби, є важливим елементом кліматотерапії. У цьому випадку кліматичні умови полегшують дію організму, поступово тренують його імунітет, розширюють можливості відтворення функцій організму. Зміна кліматичних районів може діяти стимулююче, викликати зміни в проходженні хвороби, сприяє її зникненню.

Аеротерапія – довготривале перебування на свіжому повітрі у русі чи стані спокою. Чудове місце для аеротерапії – мальовничий Курортний парк Трускавця площею у 60 га. , що знаходиться на висоті понад 350 м над рівнем моря, він був закладений ще у 1895 році. Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва та об’єкт природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. Його ландшафт з довгими підйомами і схилами як найкраще підходять для помірних фізичних навантажень у вигляді прогулянок. Рослини наповнюють повітря озоном, киснем і прекрасними ароматами. Затишні алеї, доглянута територія створюють в парку місце спокою та релаксації де панує дивовижна атмосфера, що сприяє покращенню самопочуття. Парк знаходиться на відстані 50 метрів від санаторію.

Теренкур – доріжки для піших прогулянок за певними маршрутами у гірській місцевості. Це один із способів санаторно-курортного лікування, який в комплексі з прийманням мінеральних вод дуже позитивно впливає на роботу органів дихання, серцево-судинної та нервової систем.

У процесі лікувальної ходьби по «стежках здоров’я» в організмі відбувається безліч позитивних змін:

  • підвищується витривалість стосовно фізичних навантажень;
  • активно працюють більше 50% м’язів усього тіла;
  • нормалізується робота серцево-судинної системи (поліпшується кровообіг, тренується серце);
  • поліпшується робота дихальної системи (дихання стає глибше, кров активніше насичується киснем);
  • прискорюється обмін речовин;
  • поліпшується розумова діяльність, нервове напруження знижується, підвищується стійкість до стресів;
  • активізуються захисні сили організму, оскільки під час ходьби по маршруту пацієнт вдихає пахощі лікувальних трав і фітонциди і просто дихає повітрям, насиченим киснем.

 imgp4827

 egle egle plus 164851321 cuted

 

 imgp4827

 egle egle plus 164851321 cuted