Оздоровлення чорнобильців (особи, які постраждалі внаслідок аварії на ЧАЄС), осіб з інвалідністю та інших пільгових категорій громадян

в санаторіях “АЛМАЗ”  та  “КРИСТАЛ”

 

Інваліди загального захворювання, інваліди з дитинства, чорнобильці , діти з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з аварією на ЧАЕС, ветерани праці, ветерани війни, учасники АТО та члени сімей загиблих в АТО  мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення та лікування. Пропонуємо обрати саме наші санаторії “АЛМАЗ”  та  “КРИСТАЛ” у м.Трускавець.

 

Пільгова путівка. Вартість путівки 2019р.

Ми розробили путівку вартість якої не перевищує вартість державної компенсації. Тобто для Вас це буде безкоштовна  путівка.

Протягом всього року ми пропонуємо:

Путівка «Соціальна» на 1 особу,  18 діб, 2-місне розміщення – 7 290,00 грн. (без ПДВ).

 • У вартість входить:  двомісний номер з усіма зручностями, 3-х разове харчування, лікувально-діагностичні процедури, курс лікування мінеральними водами.

Путівка «Соціальна» для дитини у супроводі дорослого для 2 осіб на 21 добу  – 14 490,00 грн.

 • У вартість входить:  двомісний номер  з усіма зручностями, 4-х разове харчування, лікувально-діагностичні процедури для дитини, Для супроводжуючої особи надаються послуги проживання та харчування.

Профілі лікування.

 • органи травлення
 • ендокринна система та цукровий діабет
 • сечостатева система та урологічні захворювання
 • нервова система
 • кістково-м’язева система
 • система кровообігу
 • органи дихання

Як отримати путівку?

Зверніться до регіонального Управління соціального захисту населення.

Напишіть заяву на отримання санаторно-курортного лікування в санаторії «Алмаз» або «Кристал» у м. Трускавець  та додайте необхідні документи для укладання тристороннього договору.

Чи потрібно щось доплачувати?

Ні. В наших санаторія Вам нічого не потрібно доплачувати.

Чи можна покращити категорію номера?

Можливо, якщо є вільні номери покращеної категорії.

Чи можна поділити путівку?

Згідно чинного законодавства путівки поділу не підлягають.

Чи можливо приїхати на відпочинок із родичем або знайомим?

Так, за попереднім бронюванням, при наявності вільних місць, за додаткову оплату.

Чи можна перенести дату заїзду?

Перенесення дати заїзду можливо за попередньою згодою сторін.

 

Які документи потрібні для поселення?

 1. Тристоронній договір підписаний Управлінням соціального захисту населення
 2. Оригінал документу, який надає право на пільгу (посвідчення про інвалідність або постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС, учасника війни..)
 3. Оригінал паспорта
 4. Санаторно-курортну карту

Оздоровлення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання 

Санаторії  “АЛМАЗ” та “КРИСТАЛ”

 

Згідно Порядку щодо санаторно-курортного лікування затвердженого постановою №33 правління Фонду соціального страхування України (далі ФССУ) від 24.05.2017р., особи, які потерпіли внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (I, II та III група інвалідності) мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення та лікування.

Вартість  путівки 2019р.

Вартість путівки для потерпілих осіб не перевищує вартість державної компенсації.

Путівка  на 1 особу, 24 доби (2-місне розм.) – 13 440,00 грн. (без ПДВ).

У вартість входить: розміщення в покращеному двомісному номері з усіма зручностями, 4-х разове покращене харчування, лікувально-діагностичні процедури та курс лікування мінеральними водами.

Путівка  для 2 осіб (потерпілий у супроводі),  24 доби  – 24 672,00 грн.(з ПДВ).

У вартість входить: розміщення в покращеному двомісному номері з усіма зручностями, 4-х разове  покращене харчування, лікувально-діагностичні процедури, курс лікування мінеральними водами. Для супроводжуючої особи надаються послуги проживання та харчування.

Профілі лікування в санаторіях “АЛМАЗ”  та  “КРИСТАЛ”

 • органи травлення
 • ендокринна система та цукровий діабет
 • сечостатева система та урологічні захворювання
 • нервова система
 • кістково-м’язева система
 • органи дихання

Як отримати путівку?

Зверніться до регіонального управління виконавчої дирекції ФССУ та надайте наступні документи для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням:

 • Заяву за формою, встановленою виконавчою дирекцією ФССУ
 • Висновок МСЕК про потребу потерпілого в санаторно-курортному лікуванні
 • Довідку за формою №070/о
 • Індивідуальну програму реабілітації інваліда (за наявності)
 • Копію паспорта потерпілого та особи, яка супроводжує потерпілого(якщо таку потребу визначено).

Робочий орган ФССУ укладає тристоронній договір на оздоровлення у санаторій «Алмаз» або «Кристал», отримує путівку від санаторію та видає її потерпілому.

Чи потрібно щось доплачувати?

Ні. В наших санаторія Вам нічого не потрібно доплачувати.

Чи можна поділити путівку?

Згідно чинного законодавства путівки поділу не підлягають.

Чи можна перенести дату заїзду?

Перенесення дати заїзду можливо при наявності вільних місць та за попереднім погодженням із робочим органом фонду та санаторієм.

Які документи потрібні для поселення?

 1. Путівка, яка була надана Вам робочим органом ФССУ
 2. Оригінал довідки МСЕК
 3. Оригінал паспорта
 4. Санаторно-курортна картка

 

Інформація щодо оздоровлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторію «АЛМАЗ» 

 

З 1 січня 2018 року діє новий Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курорних закладів за рахунок Фондусоціального страхування. Згідно з цим Порядком застраховані особи мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю.

Ми запрошуємо отримати реабілітаційне лікування на курорті Трускавець в санаторії “АЛМАЗ”.

Реабілітаційні відділення у санаторії «АЛМАЗ»

 1. Реабілітаційне відділення хворих після оперативних втручань на органах сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії)
 2. Реабілітаційне відділення для відновлювального лікування хворих після оперативних втручань на органах травлення
 3. Реабілітаційне відділення для лікування дорослих та дітей у супроводі дорослих, хворих на цукровий діабет та із захворюваннями ендокринної системи

Вартість  путівки в реабілітаційних відділеннях санаторію «Алмаз» дорівнюється вартості державної компенсації

Путівка «Реабілітаційна» для  1 особи за 1 добу – 600,00 грн. (з ПДВ)

У вартість входить: розміщення в двомісному номері з усіма зручностями, 4-х разове дієтичне харчування, лікувально-діагностичні процедури, курс лікування мінеральними водами.

Путівка «Реабілітаційна» для дитини у супроводі дорослого  за 1 добу –  920,00 грн.(з ПДВ)

У вартість входить: розміщення в двомісному номері з усіма зручностями, 4-х разове дієтичне харчування, лікувально-діагностичні процедури, курс лікування мінеральними водами для дитини та проживання і харчування для супроводжуючої особи.

Як отримати путівку?

Застрахована особа має право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько- консультативної комісії (далі — висновок ЛКК) лікувально-профілактичного закладу, клініки медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації.

Заклад охорони здоров’я, де застрахована особа перебуває на лікуванні, протягом доби, з моменту надання висновку ЛКК, інформує орган Фонду, за місцем обліку закладу охорони здоров’я як страхувальника, про потребу зазначеної особи в подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначенням профілю (далі – страховий випадок).

Представник органу Фонду відвідує застраховану особу в закладі охорони здоров’я, де перебуває зазначена особа на стаціонарному лікуванні для надання роз’яснення про порядок забезпечення реабілітаційним лікуванням застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду та оформлення заяви про забезпечення реабілітаційним лікуванням

Орган Фонду перевіряє перебування застрахованої особи на обліку у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування  та  узгоджує можливість прийому хворого на реабілітаційне лікування  в санаторії «Алмаз» м. Трускавець.

Представник органу Фонду інформує застраховану особу про готовність санаторно-курортного закладу прийняти на реабілітаційне лікування.

Застрахована особа підписує три примірники Договору (для органу Фонду, санаторно-курортного закладу та застрахованої особи).

Договір є документом, що надає право застрахованій особі на отримання послуг із реабілітаційного лікування у санаторії «АЛМАЗ» за зазначеним у Договорі профілем медичної реабілітації, терміном лікування та дати початку лікування.

Чи можна поділити путівку?

Згідно чинного законодавства путівки поділу не підлягають.

Чи можна перенести дату заїзду?

Перенесення дати заїзду можливо при наявності вільних місць та за попереднім погодженням із робочим органом фонду та санаторієм.

Які документи потрібні для поселення?

 1. Оригінал паспорта
 2. Документ, що посвідчує особу з інвалідністю (за наявності)
 3. свідоцтво про народження дитини (у разі направлення на лікування дитини)
 4. Три примірники Договору
 5. Виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о, затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14.02.2012 № 110);
 6. Відкритий листок непрацездатності

 

 

Дякуємо за вибір!

Бронювання:

+38 (098) 352-1555, +38 (066) 572-1555, +38 (093) 232-1555

+38 (03247) 6 00 35, +38 (044) 461 94 84  

e-mail: sales@tsk.in.ua