Санаторій «Кристал» знаходиться в найвищій точці курорту Трускавець, з його вікон відкриваються чудові краєвиди передгір’я Українських Карпат. Поруч з корпусом здравниці знаходиться лісовий масив, а напроти – курортний парк, що робить мікроклімат цього місця особливо цілющим. Також слід зазначити, то що тут знаходиться безліч місць для приємних прогулянок по теренкурам, спеціально прокладених маршрутах, призначених для лікувальної ходьби які є невід’ємною частиною лікування мінеральними водами. Санаторій «Кристал» з’єднаний критим переходом з бальнеолікарнею і курортною поліклінікою, де відпускаються лікувальні процедури, що особливо зручно в холодну пору року.

Послуги в санаторії: конференц-зал на 100 місць, спортзал, тренажерний зал, аптека, бібліотека, вечори танців.

Путівка в санаторій «Кристал» включає: проживання, 3-х разове дієтичне харчування ( «стандартне» або «шведський стіл»), консультацію лікаря, курс лікувально-діагностичних процедур в Медичному центрі №2, курс лікування мінеральними водами.

Санаторій «Кристал» пропонує послуги конференц-залу площею 65 м.кв. на 100 місць, який оснащений всім необхідним обладнанням: звукопідсилювальна апаратура, мікрофони, інтерактивний LCD-модуль, проектор, дошка для нотаток.

Розрахункова година:
Заїзд в санаторій (полудень) – 12:00, виїзд (ранок) – 10:00.
При заїзді з 12:00 до 24:00 – оплата в розмірі добової ціни.
При заїзді з 00:00 до 09:00 і з 10:00 до 24:00 – оплата в розмірі ½ ціни проживання за добу.