Запрошуємо Вас відвідати санаторій «Кристал», який знаходиться в найвищій точці міста-курорту Трускавець, в екологічно чистій зоні передгір’я Українських Карпат. Санаторій розташований поряд з лісовим масивом, повітря тут завжди наповнений свіжістю і ароматом лісу. Напроти розкинувся прекрасний старовинний парк із затишними тінистими алеями, прекрасне місце для прогулянок на свіжому повітрі, де ви зможете насолодитися співом птахів.

У санаторії використовуються найсучасніші методи курортології і фізіотерапії, тут налічується близько 120 видів процедур. Невід’ємною частиною лікування на курорті є прийом мінеральних вод Трускавецького родовища. Унікальні лікувальні властивості мінеральних вод забезпечують позитивний результат і благотворно впливають на органи травної системи, сечостатевої системи і процеси обміну речовин. Також прийом мінеральних вод сприяє зміцненню імунітету.

У 2017 році в оздоровниці відкрито новий бювет мінеральних вод, тепер усі відвідувачі мають можливість приймати лікувальні мінеральні води безпосередньо на території лікарні. Бювет побудований із застосуванням останніх сучасних технологій, що дає можливість подавати мінеральну воду по трубопроводу прямо з цілющих джерел при цьому зберігаючи цінні лікувальні властивості мінеральних вод.

Основними профілями лікування в санаторії є гастроентерологія і урологія, нарівні з цим в санаторії Кристал успішно лікують хворих із захворюваннями:

  • хронічні запальні процеси нирок і сечовивідних шляхів без підвищення артеріального тиску;
  • сечокам’яна хвороба, стан після оперативного та інструментального видалення каменів через 1,5-2 місяці;
  • печінки і жовчовивідних шляхів у стадії ремісії;
  • желчекаменной болезнью без осложнений, а также в послеоперационном периоде;
  • жовчнокам’яну хворобу без ускладнень, а також в післяопераційному періоді;
  • статеві порушення у чоловіків;
  • порушення обмінних процесів (цукровий діабет, подагра, cоляний діатез та ін.)
  • хвороби шлунка (гастрити з різною кислотністю, виразкова хвороба в НЕ загострення)

Тут Ви можете пройти медичне обстеження, отримати консультації висококваліфікованих фахівців і пройти необхідне лікування.

При покупці санаторно-курортної путівки в санаторій Кристал Трускавець, вам нададуть всі необхідні умови для комфортного проживання та відпочинку. Ви отримаєте можливість розміщення в затишному окремому номері санаторію і обов’язкове триразове дієтичне харчування. Лікувальна база санаторію Кристал в Трускавці надає повний спектр необхідних медичних послуг, які також входять у вартість путівки.

Для прибуваючих на лікування до Трускавця санаторій Кристал надає все необхідне для комфортного перебування. На території санаторію знаходяться аптека, бювет мінеральних вод, торговий пасаж з різноманітними товарами, бібліотека, танцювальний зал, який особливо популярний серед наших гостей. Також Ви можете відвідувати спортивний зал для занять лікувальною фізкультурою, тренажерний зал. На прилеглій території знаходяться спортивні майданчики для гри в баскетбол, великий теніс, бадмінтон.

Для найменших відвідувачів в санаторії працює дитяча кімната в якій ваш малюк буде під наглядом кваліфікованих вихователів. Дітей старшого віку чекає дитячий майданчик на відкритому повітрі, майданчик для спортивних ігор і розваг і міні кінотеатр де наші юні гості зможуть дивитися мультики.

Відвідайте наш санаторій Кристал – Трускавець це дозволить вам не тільки поправити здоров’я, але і отримати насолоду від повноцінного відпочинку!

Відвідайте також сайт санаторія «Алмаз» Трускавець