Заклад  на карантині

На виконання постанови від 11 березня 2020 р. N 211

Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Будемо раді Вас бачити знову в нашій оздоровниці  з 01.05.2020 року. 

При цьому зазначаємо, що термін санаторно-курортного лікування по оплачених путівках, термін заїзду яких припадає на весь час дії карантину (також в разі його подовження), може бути перенесений на іншу зручну для Вас дату, яку необхідно буде додатково  узгодити з відділом бронювання. 

 

Запрошуємо Вас відвідати санаторій «Кристал»,що знаходиться  місті-курорті Трускавець, в екологічно чистій зоні передгір’я Українських Карпат. Санаторій розташований поряд з лісовим масивом, повітря тут завжди наповнений свіжістю і подихом лісу. Напроти розкинувся прекрасний старовинний курортний парк із затишними алеями, прекрасне місце для прогулянок на свіжому повітрі, де ви зможете насолодитися красою природи.

У санаторії використовуються найсучасніші методи курортології і фізіотерапії, процедури надаються із застосуванням природних лікувальних ресурсів, таких як мінеральна вода та озокерит, що здійснюють  позитивний вплив не тільки на окремі органи, схильні до захворювання, але й на весь організм в цілому. Невід’ємною частиною лікування на курорті є внутрішній прийом мінеральних вод Трускавецького родовища. Унікальні лікувальні властивості мінеральних вод забезпечують позитивний результат і благотворно впливають на органи травної системи, сечостатевої системи і процеси обміну речовин. Також прийом мінеральних вод сприяє зміцненню імунітету.

У 2017 році на території оздоровниці відкрито  бювет мінеральних вод, тепер усі відвідувачі мають можливість приймати лікувальні мінеральні води безпосередньо у санаторії. Бювет побудований із застосуванням останніх сучасних технологій, що дає можливість подавати мінеральну воду по трубопроводу прямо з цілющих джерел при цьому повністю зберігши всі цінні властивості мінеральних вод.

Основними профілями лікування в санаторії є гастроентерологія, урологія та порушення обміну речовин.

В санаторії “Кристал” успішно лікують:

  • хронічні запальні процеси нирок і сечовивідних шляхів без підвищення артеріального тиску;
  • сечокам’яну хворобу, стан після оперативного та інструментального видалення каменів через 1,5-2 місяці;
  • захворювання печінки і жовчовивідних шляхів у стадії ремісії;
  • жовчнокам’яну хворобу без ускладнень, а також в післяопераційному періоді;
  • порушення  моторики жовчовивідних шляхів;
  • статеві порушення у чоловіків;
  • порушення обмінних процесів (цукровий діабет, подагра, cсолевой діатез та ін.)
  • хвороби шлунка (гастрити з різною кислотністю, виразкова хвороба в НЕ загострення)

Тут Ви можете пройти медичне обстеження, отримати консультації висококваліфікованих фахівців і необхідне лікування.

Під час лікування в Трускавці Ви отримаєте можливість проживання в затишному номері  та триразове харчування по типу “Шведський стіл”. Лікувальна база санаторію Кристал в Трускавці надає повний спектр необхідних медичних послуг, які також входять у вартість путівки.

Для найменших відвідувачів в санаторії працює дитяча кімната в якій ваш малюк буде під наглядом кваліфікованих вихователів. Дітей старшого віку чекає дитячий майданчик на відкритому повітрі, майданчики для спортивних ігор і розваг і міні кінотеатр де наші юні гості зможуть дивитися мультики.

Відвідайте наш санаторій Кристал – Трускавець, це дозволить вам не тільки покращити здоров’я, але і отримати насолоду від повноцінного відпочинку!

Посетите также сайт санатория «Алмаз» Трускавец